Producenci

  Logotypy
  PayU

   

   

   Klient ma możliwość uiszczenia Ceny:

  GOTÓWKĄ - przy odbiorze osobistym w salonie sprzedaży KiS MOTOR, ul. Łączna 5, 40-236 Katowice.

  GOTÓWKĄ - przy odbiorze od kuriera.

  PRZELEWEM  (przedpłata ) - na poniższy numer konta bankowego:

  22 1140 2004 0000 3602 7568 3373  

  KiS MOTOR ul. Łączna 5, 40-236 Katowice


  PRZELEWEM  - z terminem płatności ( tylko dla firm zarejestrowanych w bazie danych KiS MOTOR i nie posiadających zaległości w płatnościach. W przypadku zaległości w płatnościach, zamówienia będą realizowane wyłącznie gotówkowo do czasu uregulowania zadłużenia ).

   

                   
   Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu :   0,00 zł 


  Przesyłki krajowe

  Płatność przelewem ( po uzgodnieniu ) : 16,00 zł ( do 30kg )   

   


  Płatność "KiS Specjal Express " – przedpłata : 180,00 zł ( do 30 kg)                    

    (dotyczy przesyłki części Aeon pod indywidualne zamówienie klienta.
     Kwota ta zawiera koszt sprowadzenia części do Polski oraz koszt wysyłki do klienta)


    

  Przesyłka pobraniowa ( płatność przy odbiorze )20,00 zł ( do 30kg)   

     mBank S.A. 22 1140 2004 0000 3602 7568 3373


  Dostawa


  1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

  2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską lub Pocztą Polską. Koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

  3. Klient ma możliwość odbioru osobistego Towaru pod adresem: ul. 40-236 Katowice ul. Łączna 5, w godzinach pracy salonu sprzedaży

  4. Wysyłka zakupionego Towaru realizowana jest w terminie 3 Dni Roboczych, przy czym termin ten liczony jest od daty złożenia zamówienia (w przypadku wybrania formy płatności „za pobraniem") lub od momentu potwierdzenia płatności na koncie Sklepu.

  5. W przypadku Towarów oznaczonych jako „Towar niedostępny" oraz Towarów kupowanych na specjalne zamówienie czas realizacji ustalany jest indywidualnie, po przesłaniu przez Klienta zapytania. Towar zamawiany jest na życzenie Klienta, po zaakceptowaniu przez niego terminu realizacji.

  6. Zamówienia drogą elektroniczną można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta rozpatrywane są następnego Dnia Roboczego.

  7. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia oraz faktury VAT.

  Uprawnienie do odstąpienia od umowy

  1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art.22[1]Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres P.W. KiS MOTOR S.C. Piotr Kamiński, Maciej Smrokowski, 40-236 Katowice ul. Łączna 5.

  2. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

  3. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

  4. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zobowiązuje się do zwrotu na rzecz Klienta Ceny Towaru, kosztów wysyłki, transportu i wszelkich innych kosztów, które poniósł Klient w związku z zakupem Towaru.

  5. W przypadku odstąpienia od umowy Klient zobowiązuje się dokonać zwrotu Towaru niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu. Zakupiony Towar należy zwrócić na poniższy adres:

  6. P.W. KiS MOTOR S.C. Piotr Kamiński, Maciej Smrokowski, 40-236 Katowice ul. Łączna 5 

  7. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Klient ponosi koszty wysyłki zwrotnej Towaru do Sklepu.